Průzkum návštěvnost.

Vloženo: 2. 9. 2018, Autor: Zvědavý občan, Zobrazeno: 105x

Přeji dobrý den.

Tak mne před měsícem a půl když jsem otevřel tyto stránky přepadl takový smutek, nad našimi stránky.Dříve to byly nejvíce navštěvované stránky a když jsem je otevřel, tak stále se bylo na něco nového, nebo  komentáře dívat. Tak jsem tam dal průzkum návštěvnosti. Byl jsem zklamán, ale nedivím se, protože se tam neni na co dívat. Měli jsme jako jedna z mála obcí tu možnost, stránky bez poplatku využívat. Příspěvků tam bylo požehnaně, některé trochu ostřejší, některé k věci, které se na stránkách diskutovali. Vesnice žila. Nyní, máme sice překrásné stránky s mnoha možnostmi, ale stránky jsou pro normálního občana nepřístupné. Je tam toho hodně, někdy stovky fotografií nic neříkající, pisatelé se chtějí prezentovat, ale mnohdy nemají vlastně čím. Nemám na mysli informace obecního úřadu. Ty jsou potřebné, bohužel u některých by bylo vhodné take povolit komentáře.

Pan Vladimír Hudec na stránky vkládá neúnavně nové příspěvky, bohužel mu nikdo neodpovídá, i když návštěvnost neni malá. Takse můžeme podívat co je nového v Brně a u pana Hudce, ale o Vysočanech nevíme nic nového.

Já jsem očekával nějaký komentář k průzkumu návštěvnosti, ale bohužel nic.

Takže naše vesnice spí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>